אתר בית הספר למדריכי טיולים – רימו
  
צרו קשר- אתר בית הספר למדריכי טיולים – רימו
בוגרי בית הספר להדרכת טיולים רימון מספרים
בוגרי בית הספר להדרכת טיולים רימון - טיולי משפחות
בית הספר למדריכי טיולים – רימו

 

מכתבים לבית הספר להדרכת טיולים-רימון


לכבוד
חברת רימון – תיירות
הנדון
: מכתב הערכה למדריך עמוס
שמי סמי אונגר, ובתאריכים 31.3.2010 עד 7.4.2010 הצטרפתי לטיול מאורגן שארגנה חברתכם רימון לצפון איטליה. הטיול היה מהנה מאוד, וכלל מראות נפלאים מצפון איטליה היפיפייה. אך הדבר החשוב ביותר בטיול היה ללא ספק המדריך עמוס.
המדריך עמוס היה מדריך מצוין בכל היבט. הוא היה מקצועי מאוד. אוצר ידיעותיו מלא כרימון. הוא השרה רוגע אינסופי והיה קשוב לכל צורך. ולא פחות חשוב היה מלא הומור!
אשמח אם תודו לו בשמי. כן ירבו מדריכים כמוהו.

בברכה והערכה
סמי אונגר,
רחובותמאת רון וייזר,

שלום ברצוני לשבח ולהודות על המקצועיות, העניין והיחס של רימון טיולים בכלל טיול מאורגן ממפעל הפיס לברצלונה, 4 לילות 12-16 יולי 2009. המלון,בכיכר אספניה היה מעולה (ארוחת בוקר טובה מאד). ההדרכה הייתה מקצועית וניחן במדריכה - סימקה, כי היא נהנית ממה שהיא עושה (להבדיל מאנשים העושים עבודתם למען הכסף בלבד). התאום,הנסיעות העצות הפראקטיות,והנכונות לסייע תמיד.
בכבוד רב רון וייזר
11/08/2009לכבוד  "חברת רימון טיולים"
הנדון: מכתב הוקרה מכל הקבוצה.
יצאנו לטיול בחברתכם, 36 איש, מכל הגילאים. יהודים, מוסלמים, דרוזים ונוצרים. אנו רוצים להודות לכם על השירות הנהדר שקיבלנו ועל הארגון הנפלא. המדריך עמוס אבידוב – הדבר הטוב ביותר שהיה לנו בטיול. אדם משכמו ומעלה, אנציקלופדיה מהלכת, חיוך לא מש מפיו, תמיד רגוע ומסור. נמשיך לטייל ברימון טיולים!! 
על החתום: בתיה עובדיה, נעומי שיוביץ,אורלי וזאב, חיים ועמליה, מאיר וסימה, ליאורה וינקו,קלרה וחביבה, גאולה וצביה, אורית ואלי,שרה ואלי, ביאטריס ואשר, מרלין ועומר, ג'אבר וניבין, נחמה וחבצלת, שרית ויעקוב, שלמה שמש, סאמר ודימה, פרח אליהו, גילה פיחה, סוניה עובדיה.
מס' טיול
ra10706    איטליה –שוויץלכבוד יקי בן מנחם, מנכ"ל רימון טיולים
ביום 28.9.04 יצאנו לטיול מחוף אל חוף 25 יום לארצות הברית, טיול מספר 4828 ul
המדריך עמוס מארגן ובונה את תוכנית הימים והניהול היטב ודואג לגיבוש החברתי. הוא הפך את הטיול לחוויה מרתקת ובלתי נשכחת. מדריך מקצועי ובעל ידע רב מכיר את השטח כאת כף היד.
נהננו מאוד ולבטח נשוב לטיולי רימון.
אהרון גוטמן -עפולה

12/4/1013 סיום קורס, קבוצת "אמסטרדם: >>

ציון רז מכתב תודה 12.4.2019 >>