אתר בית הספר למדריכי טיולים – רימו
  
צרו קשר- אתר בית הספר למדריכי טיולים – רימו
בוגרי בית הספר להדרכת טיולים רימון מספרים
בוגרי בית הספר להדרכת טיולים רימון - טיולי משפחות
בית הספר למדריכי טיולים – רימו

 

קורס מדריכי טיולים בחו"ל – מלווי קבוצות

קורס מדריכים הוא קורס רציני אשר כל המבקש ללמוד אותו מעוניין להפוך למדריך טיולים בחו"ל. מדריך טיולים בחו"ל הוא מקצוע מבוקש ואחראי מאין כמוהו. הדרכת טיולים בחו"ל דורשת מכלול של יכולות אישיות וידע בתחומים רבים. הלומד בקורס מדריכים בחסות רימון טיולים בע"מ ומבקש להפוך למלווה קבוצות נדרש לצבור ידע רב בתחומים רבים. הדרכת טיולים בחו"ל אינה משימה פשוטה. מדריך טיולים נדרש להיות בעל אופקים רחבים, לדעת כיצד לעמוד בפני קבוצה ובכוח אישיותו להוביל טיול ולשוב עם הקבוצה לארץ בתום הטיול המאורגן לאחר שעמד בהצלחה באתגר. מדריך טיולים בחו"ל נתקל במהלך הטיול המאורגן בבעיות שעליו לפתור, בנושאים שעליהם יצטרך להרצות ובמשימה הגדולה מכולן – ניהול מוצלח של הקבוצה המאורגנת. כל אלה ועוד הם מאתגרי המקצוע – מדריך טיולים בחו"ל.
האם יש הבדל בין מדריך טיולים בחו"ל ובין מלווה קבוצות?
התשובה היא לא. זהו אותו תפקיד. אלו שני שמות של אותו מקצוע. מה שהופך מלווי קבוצות מוצלחים למדריכי טיולים לחו"ל הוא האישיות ועומק הידע של המדריך. כל אלה ועוד הם מן האתגרים שקורס מלווי קבוצות מתמודד עימם. אנו יודעים כיצד להכשיר אתכם להפוך למלווי קבוצות מוצלחים אך בה בעת למדריכי טיולים בח"ל היודעים להכין ולנהל בהצלחה את הטיול. במהלך הקורס תכירו את חברת רימון טיולים בע"מ  ותרכשו ידע רב שתוכלו לנצלו בעתיד. רימון טיולים בע"מ אינה יכולה להתחייב מראש להעסיק את משתתפי הקורס. עליכם ראשית להוכיח את התאמתכם. הצלחתכם בקורס מלווי הקבוצות, ההתרשמות מהסטאז' בו תשתתפו והמשך הפגנת הרצון והנכונות לאחר מכן הם האתגרים שבפניכם.
מרבית מדריכי רימון טיולים בע"מ הם בוגרי קורס מדריכי טיולים לחו"ל של רימון טיולים בע"מ.
האם תצטרפו למאגר המועמדים להדרכה ברימון טיולים בע"מ?  
צרכי החברה ואישיותכם הם המרכיבים המרכזיים. אני עצמי בוגר קורס מדריכי טיולים בחו"ל של רימון טיולים בע"מ. סיימתי את קורס מדריכי הטיולים בחו"ל, הצטרפתי לסטאז' ובסיומו פניתי וביקשתי לשבצני לטיול. לא הכרתי איש בחברת רימון טיולים פרט כמובן לצוות מורי ומנהלי קורס המלווים. הייתי מצויד בידע שרכשתי בקורס מלווי הקבוצות, בחוות דעת מצוינת מטיול הסטאז' בו השתתפתי, ברצון עז ובאמונה ביכולתי. ההזדמנות הגיע כמה חודשים לאחר מכן. מאז, 15 שנים אני מדריך ברימון טיולים בע"מ. יצאתי עם מאות קבוצות ליעדים רבים ברחבי אירופה, ארצות ערב  וארצות הברית, הדרכתי בקורסי המדריכים של רימון טיולים בע"מ וצרפתי אלי לטיולים סטאז'רים רבים שעל חלקם המלצתי  בחום להנהלת רימון טיולים בע"מ וסייעתי להם לקבל את ההזדמנות.  הצטרפו אלי לחוויה.
עמוס אבידוב

קורס מלווי תיירים בחו"ל | קורס מדריכי טיולים | לימודי תיירות קורס מדריכי טיולים | מידע על קורסים ולימודים המכשירים מדריכי טיולים ומלווי קבוצות בארץ בחו"ל